Łyżwy w KarpaczuLodowiska w Karpaczu cieszą się bardzo dużą popularnością, zarówno wśród bardzo małych dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki na lodzi, jak i seniorów, którzy jeżdżą już od dziesiątków lat. Łyżwy są doskonałą alternatywą dla nart czy też snowboardu. Ponieważ nie wszyscy, którzy odwiedzają polskie góry są zapalonymi narciarzami, dlatego też miasto wychodzi temu naprzeciw, organizują miejsca, gdzie można wybudować nowe lodowiska.
Pokoje w Karpczu są tak dobrze przygotowane, że dla swoich gości i klientów mają przygotowane zestawy złożone ze sprzętu zimowego, w tym między innymi z łyżew, które można wypożyczyć nawet na cały pobyt w mieście. Warto zabrać nawet małe dzieci na łyżwy, ponieważ lodowiska w Karpaczu są bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie nawet najmniejszych gości. Specjalne liny odgradzają dzieci od dorosłych, dzięki czemu ryzyko wypadku jest zmniejszone do minimalnego poziomu. Również osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki na lodowisko znajdą miejsce, które jest przeznaczone dla amatorów. Wszystkie lodowiska wyposażone są w szatnie oraz małe gastronomię. W każdym z tych miejsc można także dokonać ostrzenia lub też czyszczenia łyżew.
  Domy wczasowe w Karpaczu także przygotowują swoją ofertę dla zapalonych łyżwiarzy i na terenie ośrodków i pensjonatów urządzają często własne lodowiska. Wystarczy trochę terenu, aby przygotować małe lodowisko na potrzeby gości. Stanowi to dodatkową atrakcję, ponieważ właściwie na miejscu można z tego skorzystać bez potrzeby opuszczania ośrodka.


  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.paczek.wkarpaczu.pl

  tel.[+48] 757618379  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony